Taş Kırma Makinası Sertliği ve aşındırılığı ne olursa olsun, her çeşit taşı kırmak üzere dizayn edilmiş kırıcılardır. Hidrolik sistem yardımıyla yapılan ayarları, merkezi yağlama sistemleri, yüksek performansları, verimlilikleri ve kapasiteleri ile en gelişmiş çeneli kırıcılardır.  
Bantlı Konveyör Komple taş kırma, elem, yıkama tesislerinde malzemenin taşınması ve stoklanması için her genişlik, uzunluk, kapasite ve tipte üretilmektedir.
Mekanik Karıştırıcı Karıştırma işlemi yapar.
Helezon Özellikle dere yatağından elde edilen malzemelerdeki toprak, kil ile 0-5mm'lik kırma taşının malzemesi içerisindeki yabancı maddeleri ayırmak için yıkama tamburu, kovalı yıkayıcı, yıkama helezonu, yıkamalı elek, bantlı besleyici ve bantlı konveyörlerin değişik kombinasyonları ile oluşturulan tesislerdir.
Vargelli Besleyici Her türlü besleme, stok, ara stok ve kamyon yükleme için kullanılır.  Malzemenin akış yüzeyleri taş astarla kaplıdı ve gövde sacında aşınma yok denecek kadar azdır. İstenilen ebatlarda üretim yapılmaktadır.
Elek Kaynaksız civatalı konstrüksiyon gövde imalatı, kolay değiştirilebilir elek teli, klepeli ön oluklar, ston boxlı oluklar, elenen malzemenin yuvarlanmasına ve yer değiştirmesinde etkili kademeli elek katları, üstten ve ortadan tahrikli elek imalatı...
Yükleme Silosu Her türlü besleme, stok, ara stok ve kamyon yükleme için kullanılır.  Malzemenin akış yüzeyleri taş astarla kaplıdı ve gövde sacında aşınma yok denecek kadar azdır.
?>